ATA EĞİTİM KURUMLARI YÖNETİM ŞEMASI

Kurucu Kurucu Temsilcisi


Erdoğan DEMİRÖREN İnciser AKPINAR
   

   
   
Lise idari kadrosu

İlköğretim idari kadrosu

BAHRİYE AKSOY (Okul Müdürü)
 

HASAN ÇOLAK (Fizik / Baş.Md.Yd.)
 

AYŞEGÜL DEMİRKOL (Resim / Md.Yd.)
 

SELİN YILMAZ (Ed./Türkçe/Md.Yrd.)
 

CANAN KALKAVAN (Ed.-Türkçe Blm.Bşk.
Koordinatör)
 

AYŞE KAÇAR (Sosyal Bilimler Blm.Bşk.)
 

MÜGE KALAY (İngilizce Blm. Bşk.)
 

F.FÜGEN BAYURGİL (Fransızca Blm. Bşk.)
 

SEVİL ÇAKMAK (Fen-Mat. Blm. Bşk.)
 

AYLİN UMAY (Beden Eğ.ve Uyg.Ders.Blm.Bşk.)
 

SAVAŞ AYDIN (Matematik Blm.Bşk.)
 

HAVVA KÜÇÜKYILDIZ (Okul Müdürü)
 

YÜKSEL ALTUNDEMİR (Md.Yd/ Resim)
 

SEVDA SEDA TAŞEZEN (Md. Yd/ Fen Bilg)
 

 
Lise öğretmen kadrosu

İlköğretim öğretmen kadrosu

ABDÜLKADİR KARABULUT ( Kimya)
 

ALGIN MÜLDÜR ( MATEMATİK)
 

ALPER YAŞAR ( Beden Eğitimi)
 

ALVİN VARDAR ( İngilizce)
 

BARIŞ ÜNTÜRK ( Ed./ Türkçe)
 

BEDRİYE İNCE ( Matematik)
 

BİNNAZ KARAKAŞ ( Tarih)
 

CENGİZ ÖKTEM ( Müzik)
 

DİLER GÜLER ( Ed./Türkçe)
 

DOĞA SİNEM KOLAT ( Matematik)
 

EDA KALENDER ( TÜRKÇE / EDEBİYAT)
 

FARUK EKİN ( Din Kültürü Ahl. Bilg.)
 

FÜSUN ÖKE ( Felsefe)
 

GÜLAY ÇALICIOĞLU ( Resim)
 

GÜLSEN GÜMÜŞ ( Coğrafya)
 

KEMAL DEVECİ ( Coğrafya)
 

NATALİ CİHANOĞLU ( İngilizce)
 

NAZLI ÖĞ ( Fransızca)
 

NESLİHAN ZEREN ( Ed./Türkçe)
 

NURAY AYDIN ( Fen Bilgisi / Biyoloji)
 

NURGÜL ALYUNBAY ( İngilizce)
 

ÖZLEM BALCI DEĞİŞTİRİCİ ( Tarih)
 

SİMGE BAYOĞLU ( Rehber Öğrtm.)
 

SİMLA ŞEN AKGÜN ( İngilizce)
 

SİNEM AKDAĞ ( İngilizce)
 

UMUT ALPŞANLI ( Beden Eğitimi)
 

YELİZ GÜNAL ( Matematik)
 

ABDÜLKADİR KARABULUT ( Kimya)
 

ALPER YAŞAR ( Beden Eğitimi)
 

ALVİN VARDAR ( İngilizce)
 

ASLI SARISALTIK DEMİR ( Rehber Öğrtm.)
 

AYNUR YÜKSEK ( Sınıf Öğretmeni)
 

AYSEL ATSÜREN ( Sınıf Öğretmeni)
 

BİLGE KALYONCU ( Fransızca)
 

BİNNAZ KARAKAŞ ( Tarih)
 

BİRGÜL KUKUL ( Matematik)
 

CENGİZ ÖKTEM ( Müzik)
 

DİLEK ERSOY ( Müzik)
 

DÜRDANE AKGÜN ( Sınıf Öğretmeni)
 

EDA POLAT ( İngilizce)
 

ERGİN DOĞAN ( Bilgisayar)
 

FARUK EKİN ( Din Kültürü Ahl. Bilg.)
 

GÜLER KAÇAN ( Türkçe)
 

GÜLSEN GÜMÜŞ ( Coğrafya)
 

HALİME GÜRSES ( Sınıf Öğretmeni)
 

HATİCE KALKAN ( Sınıf Öğretmeni)
 

HAYRİYE ŞAHİN ( Anaokulu Öğretm.)
 

İLDEM EKİNCİ ( Sınıf Öğretmeni)
 

KADRİYE CİVELEK ( İngilizce)
 

MELEK ODABAŞ ( Sınıf Öğretmeni)
 

MÜGE GÜLIŞIK ( İngilizce)
 

NATALİ CİHANOĞLU ( İngilizce)
 

NAZLI ÖĞ ( Fransızca)
 

NİHAN ARSLAN ( Beden Eğitimi)
 

ÖZLEM BALCI DEĞİŞTİRİCİ ( Tarih)
 

PINAR GİRGİN ŞENOCAK ( Resim)
 

RONİ KANDİYOTİ ( Fen Bil. / Fizik)
 

SAİME AYDOĞAN ( Sınıf Öğretmeni)
 

SEMA AKKOYUN ( İngilizce )
 

SERRA ÖZTURAN ( İngilizce)
 

SEVİL TIRNAK ( İNGİLİZCE)
 

ŞEBNEM AK ( Bale Öğretmeni)
 

UMUT ALPŞANLI ( Beden Eğitimi)
 

ÜMMÜHAN KÖKEN ( Türkçe)
 

VESİLE BALADİN ( Sınıf Öğretmeni)
 

YAPRAK MEYDAN ŞEKER ( İngilizce)
 

YELİZ GÜNAL ( Matematik)
 

 
Bilgi İşlem

GÜLŞAH DUYAR ( Bilgi İşlem)
 

VAHDET KOÇ ( Bilgi İşlem)
 

Muhasebe

İSMAİL BEKTAŞOĞLU ( Muhasebe Müdürü)
 

BANU ELVAN ( Muhasebe)
 

UFUK ŞAHİN ( Muhasebe)
 

MESUT CENİK ( Muhasebe)
 

Yazı İşleri

ESRA KURT ( Yazı İşleri)
 

ÜNZİLE ERDEM ( Yazı İşleri)
 

İçişleri

SEMİN DORUK ( İç İşleri Md.)
 

SATILMIŞ AKKABAK ( Gece Bekçisi)
 

ENVER ERDİNÇ ( Gece Bekçisi)
 

ESRA AYTEKİN ( Md.Sekreteri)
 

AYNUR ELMAS ( Santral)
 

ALİ RIZA YAŞAR ( Teknisyen)
 

ŞÜKRİYE GÜLŞAHİN ( Hemşire)
 

HAYDAR KIĞILI ( Fotokopi)
 

METİN YILMAZ ( Güvenlik)
 

TURGUT ÖZTÜRK ( Güvenlik)
 

RAMAZAN AKTAŞ ( Hizmetli)
 

İSMAİL MERAL ( Kantin)
 

SONGÜL ŞAHİN ( Hizmetli)
 

MEHMET KARAKUŞ ( Hizmetli)
 

KEMAL GELTURAN ( Hizmetli)
 

ERCAN ÇİFTÇİOĞLU ( Kantin)
 

FADİME ULAŞ ( Hizmetli)
 

ERHAN ÇİFTÇİOĞLU ( Kantin)
 

MUZAFFER TOKSOY ( Hizmetli)
 

NEZAKET KUTLUCAN ( Hizmetli)
 

SAFİYE GÜL ( Hizmetli)